TRANS_SLAA-LOGOBW-NEW2014

Sex and Love Addicts Anonymous (S.L.A.A.)

Fellowship-Wide Services (F.W.S.)
 • Home
 • >
 • 8 Głównych Dokumentów S.L.A.A.

8 Głównych Dokumentów S.L.A.A.

Share this page:

Anonimowi Uzależnieni od Seksu i Miłości (Sex and Love Addicts Anonymous) są wspólnotą opartą na pionierskim modelu Anonimowych Alkoholików – programie Dwunastu Kroków i Dwunastu Tradycji. Jedynym wymogiem przynależności do Wspólnoty jest pragnienie, by przestać obracać się we wzorcach nałogowego seksu i nałogowej miłości.

8 Głównych Dokumentów S.L.A.A. stanowi fundament programu S.L.A.A. i dostarcza podstawowych informacji na temat zdrowienia z uzależnienia od seksu i miłości oraz zakładania mityngów SLAA w jakimkolwiek języku.

8 Głównych Dokumentów S.L.A.A. uporządkowanych pod względem ich ważności przy tłumaczeniu i rozpoczynaniu programu zdrowienia to, kolejno:

 1. Dwanaście Kroków
 2. Dwanaście Tradycji
 3. Dwanaście Koncepji
 4. Preambuła S.L.A.A.
 5. Charakterystyka Uzależnienia od Seksu i Miłości
 6. 40 Pytań do Autodiagnozy
 7. Oznaki Zdrowienia
 8. 12 Zalecanych Wytycznych Postępowania z Mediami

Więcej informacji w języku polskim znajdziesz na polskiej stronie SLAA  www.slaa.pl

Jeśli znajdziesz błąd lub chcesz poprawić tłumaczenie, skontaktuj się z Conference Translation and International Outreach Committee (CTIOC)  pod adresem https://slaafws.org/committee/ctioc lub skontaktuj się z F.W.S. Biuro w

Sex and Love Addicts Anonymous – Fellowship-Wide Services
2411 NE Loop 410, Suite 122
San Antonio TX 78217 United States
Tel: +1 210 828-7900
Fax: +1 210 828-7922
https://slaafws.org/contact

Uwaga: Cała Literatura SLAA zatwierdzona przez konferencję i projekty literatury są chronione prawami autorskimi. W związku z tym przed tłumaczeniem i rozpowszechnianiem takiego dokumentu należy zwrócić się do The Augustine Fellowship, SLAA, Fellowship-Wide Services, Inc. na piśmie.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uzyskiwania pozwolenia na tłumaczenie i kwestii praw autorskich, odwiedź: https://slaafws.org/property