TRANS_SLAA-LOGOBW-NEW2014

Sex and Love Addicts Anonymous (S.L.A.A.)

Fellowship-Wide Services (F.W.S.)
 • Home
 • >
 • 8 Temel Belgesi

8 Temel Belgesi

Share this page:

Adsız Seks ve Aşk Bağımlıları (A.S.A.B.), Adsız Alkolikler tarafından öncülük edilen modele dayanan bir On İki Adım/On İki Gelenek destek grubudur. Üyelik için tek şart, seks ve aşk bağımlılığının etkisi altında yaşamayı bırakma arzusudur.

Adsız Seks ve Aşk Bağımlıları ‘nin 8 Temel Belgesi bu programın temelini oluşturmanın yani sıra, seks ve aşk bağımlılığından kurtulmak ve / veya herhangi bir dilde bir A.S.A.B. toplantısı başlatmak için gerekli bilgileri sağlar.

A.S.A.B ‘in Temel 8 Belgesi,ruhsal iyileşme yolculuğunda aşağıdaki sırada okunmalı, ve herhangi bir dile cevrileceklerse, yine bu sıra gözönünde bulundurulmalıdır.

 1. On İki Basamak
 2. On İki Gelenek
 3. On İki Kavram
 4. A.S.A.B. Önsöz
 5. Seks ve Aşk Bağımlılığının Özellikleri
 6. Kendi Kendine Teşhis için 40 Soru
 7. İyileşme Belirtileri
 8. 12 Medyayla Başa Çikmak İçin Önerilen Kilavuz İlkeler

 

Bir hata bulursanız veya çeviriyi geliştirmek isterseniz, lütfen https://slaafws.org/committee/ctioc Konferans Çevirisi ve Uluslararası Outrech Komitesi (CTIOC) ile veya F.W.S. Ofisi ile iletişime geçin.

Sex and Love Addicts Anonymous – Fellowship-Wide Services
2411 NE Loop 410, Suite 122
San Antonio TX 78217 United States
Tel: +1 210 828-7900
Fax: +1 210 828-7922
https://slaafws.org/contact

Not: Tüm A.S.A.B. Konferans onaylı ve taslak eserler, telif hakkı yasaları ile korunmaktadır. Sonuç olarak, bu belgeleri tercüme etmeden ve dağıtmadan önce Augustine Fellowship, S.L.A.A., Fellowship-Wide Services, İnç.’den yazılı olarak izin talep ettiğinizden emin olun.

Çeviri izni alma ve telif hakkı sorunları hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdaki adresi ziyaret edin: https://slaafws.org/property